Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

20 лютого 2020 року відбувся науково-практичний семінар «Основні напрями діяльності НЦУВКЗ в інтересах регіону Слобожанщини»

20 лютого 2020 року за ініціативи Національного центру під патронатом Державного космічного агентства та Харківської ОДА відбувся науково-практичний семінар «Основні напрями діяльності НЦУВКЗ в інтересах регіону Слобожанщини». У заході прийняли участь представники державних і наукових установ Слобожанщини, а також НАН України, науково-навчальних закладів та організацій Києва і Житомира. В атмосфері плідної дискусії учасники семінару обговорили можливості та досвід задоволення потреб споживачів з використанням космічних технологій.

У рамках семінару також були проведені круглі столи «Основні напрями діяльності Національного центру у використанні технологій ДЗЗ в інтересах Слобожанщини» та «Основні напрями діяльності Національного центру у використанні навігаційних технологій та даних СКАКО в інтересах Слобожанщини». За результатами роботи семінару та круглих столів напрацьовані спільні рішення, визначені напрями співпраці з метою досягнення максимального ефекту від впровадження космічних технологій у реальні сектори економіки.

Дивіться також:

08.04.2020

Національний центр управління та випробувань космічних засобів і Дніпропетровська обласна державна адміністрація окреслили основні принципи та напрямки співробітництва: в галузі територіального розвитку та захисту довкілля, сільського, лісового та водного господарства, метеорології, інфраструктури й кризового управління. Наша спільна мета – впроваджувати […]

Детальніше
26.03.2020

Радіолокаційна станція 5Н86, також відома як надгоризонтна РЛС «Дніпро», Західного центру радіотехнічного спостереження продовжить модернізацію – Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) замовив послуги з виконання ряду науково-дослідних робіт (НДР). Про це повідомляє Український мілітарний портал. Роботи грунтуватимуться на раніше проведеній дослідно-конструкторській […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform