Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

5 грудня у Львові пройде науково-практичний семінар, присвячений використанню космічних технологій в інтересах національної економіки Карпатського регіону

 

5 грудня 2019 року у Львівській політехніці відбудеться науково-практичний семінар на тему «Використання космічних технологій в інтересах національної економіки Карпатського регіону».

Про це повідомляється на сайті універститету.

З метою обговорення напрямів наукової співпраці та обговорення проблем підготовки і працевлаштування молодих фахівців спеціальності «Науки про Землю» Інституту геодезії цей семінар організовує кафедра вищої геодезії та астрономії (ВГА) спільно з Національним центром управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ).

Вже традиційно кафедра ВГА організовує семінари такого типу, де беруть участь провідні вчені та спеціалісти національних і зарубіжних наукових центрів, щоби зміцнити зв’язок кафедри та її випускників із провідними науковими центрами та виробництвом. З ініціативи кафедри ВГА проведено круглі столи за участю провідних вчених із Центру космічних досліджень Польської академії наук, організовано зустрічі з астронавтами Леонідом Каденюком, Гайдемарі Стефанишин-Пайпер, із науковцями НАНУ, зокрема з космічним біологом Надією Адамчук-Чалою, представниками КБ «Південне» тощо.

Певні акценти на семінарі буде поставлено на питаннях наукової співпраці в рамках підписаної Угоди між Львівською політехнікою та НЦУВКЗ, а також підготовки на сучасному етапі магістрів на кафедрі ВГА – «Космічний моніторинг Землі».

За участю спеціалістів НЦУВКЗ буде розглянуто важливі питання.

  1. Моніторинг земної поверхні за результатами дистанційного зондування Землі в інтересах народного господарства, зокрема з питань екології та природних ресурсів, об’єктів інфраструктури, сільського та лісового господарства, водних ресурсів тощо.
  2. Навігаційне та координатне забезпечення регіону з метою контролю руху та управління наземного транспорту, розробки корисних копалин, землекористування за даними мережі станцій НЦУВКЗ.
  3. Обговорення напрямів співпраці та використання спільних наукових проектів НЦУВКЗ, державних органів влади, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, наукових установ та комерційних структур в інтересах розвитку регіону.

Семінар відбуватиметься в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» з 10:00 до 17:00 (аудиторії 226, 204), реєстрація з 9:30 біля Актової зали головного корпусу.

Телефон для контактування: +380677008528 – Любов Миколаївна Янків-Вітковська, доцент кафедри ВГА.

Дивіться також:

15.01.2020

У вівторок у Білому домі віце-президент США Майк Пенс офіційно привів до присяги генерала Джона Реймонда, який очолює Космічні сили США. Про це повідомляє Українська правда. Під час церемонії Пенс заявив, що до Космічних сил США увійдуть тисячі службовців. Реймонд приступив […]

Детальніше
13.01.2020

У Житомирі підписали угоду про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся». Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у пресслужбі Житомирського національного агроекологічного університету. «До підписання угоди про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся» долучилося 12 сторін. Вони зобов’язуються спільно діяти у сферах розвитку […]

Детальніше
12.01.2020

12 січня 2020 року виповнилося 113 років від дня народження геніального космічного конструктора Сергія Корольова, повідомляється на сайті Житомирської ОДА. Цього дня у Житомирі на майдані ім. С. Корольова вшанувати видатного земляка прийшли перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, заступник […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform