Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Делегація ДКА взяла участь у 3-й Мексиканській аерокосмічній і оборонній виставці FAMEX-2019

У період з 23 по 25 квітня 2019 року делегація ДКА на чолі з Головою ДКА Павлом Дегтяренком взяла участь у 3-й Мексиканській аерокосмічній і оборонній виставці FAMEX-2019.

Вищезазначена виставка проводиться один раз на два роки на території військової бази в м. Санта Лусія (в передмісті м. Мехіко) за підтримки основних міністерств Мексики. Ця виставка є головною галузевою подією в Мексиці та другою в Латинській Америці. FAMEX присвячена цивільній і військовій авіації, аерокосмічній промисловості, обороні та безпеці.

У рамках виставки делегація ДКА провела переговори низку переговорів, зокрема, з делегацією Мексиканського космічного агентства на чолі з його Генеральним директором Франциско Хав’єром Мендієтою Хіменесем. Під час цих переговорів сторони обговорили питання українсько-мексиканського співробітництва, зокрема, перспективи створення за участі українських підприємств на території Мексики космодрому для запуску супутників за допомогою українських ракет-носіїв малого класу. За результатами сторони намітили план дій з просування пропозицій щодо цього проекту в Уряді Мексиканських Сполучених Штатів.

Пізніше під час зустрічі з Міністром закордонних справ Мексики Марсе́ло Лу́ісом Эбра́рдом Касаубо́ном, що була організована Послом України в Мексиці Русланом Спіріним, було наголошено на зацікавленості мексиканської сторони у створенні такого стартового комплексу, розвитку можливостей і технологій країни у космічній галузі і подальшому розвитку українсько-мексиканського співробітництва у високотехнологічних сферах.

Дивіться також:

14.05.2019

У четвер, 16 травня, співавтор книжки «Як влаштовано Всесвіт» Олексій Парновський прочитає лекцію про таємничий світ космосу та сучасну космологію. З чого почався Всесвіт і чи його вік скінченний? Як він розвивався і що з ним відбувається тепер? Де відбувся […]

Детальніше
13.05.2019

КБ «Південне» на своїй сторінці у Facebook розповіло про новаторські технології, які воно застосовує при виготовленні складних за формою і структурою виробів з металевих порошків. Мова йде про селективне лазерне плавлення – одну з технологій 3D-друку металом, яка зараз освоюється нашим підприємством. […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform