Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Компанія SpinLaunch уклала перший контракт на послуги космічного запуску

Джонатан Яни, генеральний директор SpinLaunch, оголосив, що компанія уклала контракт на запуск прототипу від Міністерства оборони США (DOD) за сприяння підрозділу оборонних інновацій (DIU).

SpinLaunch розробляє систему запуску на основі кінетичної енергії, яка забезпечить найдешевші у світі послуги орбітального запуску для малих супутників.

У 2018 році компанія отримала $40 млн. у рамках циклу фінансування серії A від Airbus Ventures, Google Ventures та Kleiner Perkins.

У нещодавно опублікованому звіті «Стан космічної промислової бази» йдеться про те, що зростання космічної економіки США «критично залежить від скорочення витрат та ризиків, пов’язаних із запусками».

SpinLaunch пропонує послуги орбітального запуску з високою частотою та на порядок меншу вартість, ніж будь-яка поточна система запуску.

У січні 2019 року компанія SpinLaunch переїхала із Силіконової долини у свою нову штаб-квартиру площею 140 000 квадратних футів в Лонг-Біч, штат Каліфорнія та нещодавно почала будівництво нового випробувального стенду вартістю $7 млн. у Нью-Мексико, космодром Америка.

Очікується, що перші льотні випробування відбудуться на початку 2020 року.

Компанія оголосила про свої плани першого запуску до 2022 року.

SpinLaunch Secures First Contract for Revolutionary New Space Launch Services

Дивіться також:

15.01.2020

У вівторок у Білому домі віце-президент США Майк Пенс офіційно привів до присяги генерала Джона Реймонда, який очолює Космічні сили США. Про це повідомляє Українська правда. Під час церемонії Пенс заявив, що до Космічних сил США увійдуть тисячі службовців. Реймонд приступив […]

Детальніше
13.01.2020

У Житомирі підписали угоду про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся». Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у пресслужбі Житомирського національного агроекологічного університету. «До підписання угоди про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся» долучилося 12 сторін. Вони зобов’язуються спільно діяти у сферах розвитку […]

Детальніше
12.01.2020

12 січня 2020 року виповнилося 113 років від дня народження геніального космічного конструктора Сергія Корольова, повідомляється на сайті Житомирської ОДА. Цього дня у Житомирі на майдані ім. С. Корольова вшанувати видатного земляка прийшли перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, заступник […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform