Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Компанія SpinLaunch уклала перший контракт на послуги космічного запуску

Джонатан Яни, генеральний директор SpinLaunch, оголосив, що компанія уклала контракт на запуск прототипу від Міністерства оборони США (DOD) за сприяння підрозділу оборонних інновацій (DIU).

SpinLaunch розробляє систему запуску на основі кінетичної енергії, яка забезпечить найдешевші у світі послуги орбітального запуску для малих супутників.

У 2018 році компанія отримала $40 млн. у рамках циклу фінансування серії A від Airbus Ventures, Google Ventures та Kleiner Perkins.

У нещодавно опублікованому звіті «Стан космічної промислової бази» йдеться про те, що зростання космічної економіки США «критично залежить від скорочення витрат та ризиків, пов’язаних із запусками».

SpinLaunch пропонує послуги орбітального запуску з високою частотою та на порядок меншу вартість, ніж будь-яка поточна система запуску.

У січні 2019 року компанія SpinLaunch переїхала із Силіконової долини у свою нову штаб-квартиру площею 140 000 квадратних футів в Лонг-Біч, штат Каліфорнія та нещодавно почала будівництво нового випробувального стенду вартістю $7 млн. у Нью-Мексико, космодром Америка.

Очікується, що перші льотні випробування відбудуться на початку 2020 року.

Компанія оголосила про свої плани першого запуску до 2022 року.

SpinLaunch Secures First Contract for Revolutionary New Space Launch Services

Дивіться також:

26.03.2020

Радіолокаційна станція 5Н86, також відома як надгоризонтна РЛС «Дніпро», Західного центру радіотехнічного спостереження продовжить модернізацію – Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) замовив послуги з виконання ряду науково-дослідних робіт (НДР). Про це повідомляє Український мілітарний портал. Роботи грунтуватимуться на раніше проведеній дослідно-конструкторській […]

Детальніше
21.02.2020

20 лютого 2020 року за ініціативи Національного центру під патронатом Державного космічного агентства та Харківської ОДА відбувся науково-практичний семінар «Основні напрями діяльності НЦУВКЗ в інтересах регіону Слобожанщини». У заході прийняли участь представники державних і наукових установ Слобожанщини, а також НАН […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform