Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Компанія SpinLaunch уклала перший контракт на послуги космічного запуску

Джонатан Яни, генеральний директор SpinLaunch, оголосив, що компанія уклала контракт на запуск прототипу від Міністерства оборони США (DOD) за сприяння підрозділу оборонних інновацій (DIU).

SpinLaunch розробляє систему запуску на основі кінетичної енергії, яка забезпечить найдешевші у світі послуги орбітального запуску для малих супутників.

У 2018 році компанія отримала $40 млн. у рамках циклу фінансування серії A від Airbus Ventures, Google Ventures та Kleiner Perkins.

У нещодавно опублікованому звіті «Стан космічної промислової бази» йдеться про те, що зростання космічної економіки США «критично залежить від скорочення витрат та ризиків, пов’язаних із запусками».

SpinLaunch пропонує послуги орбітального запуску з високою частотою та на порядок меншу вартість, ніж будь-яка поточна система запуску.

У січні 2019 року компанія SpinLaunch переїхала із Силіконової долини у свою нову штаб-квартиру площею 140 000 квадратних футів в Лонг-Біч, штат Каліфорнія та нещодавно почала будівництво нового випробувального стенду вартістю $7 млн. у Нью-Мексико, космодром Америка.

Очікується, що перші льотні випробування відбудуться на початку 2020 року.

Компанія оголосила про свої плани першого запуску до 2022 року.

SpinLaunch Secures First Contract for Revolutionary New Space Launch Services

Дивіться також:

22.07.2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  ІІI-ї науково-практичної конференції “Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи”, яка відбудеться 12-13 вересня 2019 року на базі Національного центру управління та випробувань космічних засобів.  Метою конференції є  створення атмосфери плідної фахової дискусії про результати наукових […]

Детальніше
19.07.2019

Індія у четвер, 19 липня, оголосила нову дату запуску своєї місячної місії Chandrayaan-2. Вона відбудеться 22 липня о 14:43 за місцевим часом. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC. «Новою датою запуску індійської космічної місії на Місяць Chandrayaan-2 стане 22 липня. Запуск […]

Детальніше
19.07.2019

Компанія SpaceX провела вогняні випробування апарату Starhopper, які закінчилися великим загорянням метану. Вогонь спалахнув через 5 секунд після початку випробування, під час запуску одного з двигунів, пише «НВ» з посиланням на Space.com. Випробування, яке тривало близько 5 секунд, здавалося успішним, коли яскраво-помаранчеве полум’я поглинуло […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform