Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

SpaceX перенесла запуск вантажівки Dragon до МКС

Запуск вантажного корабля Dragon до Міжнародної космічної станції відкладається до п’ятниці, 15 грудня, повідомляє компанія SpaceX.

Зазначається, що запуск перенесено через необхідність очистити паливну систему другого щабля ракети-носія Falcon 9 від виявлених в ній твердих частинок.

“У зв’язку з виявленням твердих частинок в паливній системі другого щабля (РН) необхідний додатковий час, щоб фахівці провели її повну перевірку і чистку. Зараз запуск планується на 15 грудня”, – йдеться в повідомленні компанії.

У SpaceX зазначають, що в разі, якщо з’явиться необхідність подальшого перенесення дати старту, він буде можливий не раніше кінця грудня.

Нагадаємо, SpaceX планувала запуск на 12 грудня, але пізніше повідомила про його перенесення на 13 грудня через необхідність перевірки наземних систем модернізованого після вибуху в 2016 році стартового майданчика, передає Корреспондент.net.

Дивіться також:

22.07.2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  ІІI-ї науково-практичної конференції “Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи”, яка відбудеться 12-13 вересня 2019 року на базі Національного центру управління та випробувань космічних засобів.  Метою конференції є  створення атмосфери плідної фахової дискусії про результати наукових […]

Детальніше
19.07.2019

Індія у четвер, 19 липня, оголосила нову дату запуску своєї місячної місії Chandrayaan-2. Вона відбудеться 22 липня о 14:43 за місцевим часом. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC. «Новою датою запуску індійської космічної місії на Місяць Chandrayaan-2 стане 22 липня. Запуск […]

Детальніше
19.07.2019

Компанія SpaceX провела вогняні випробування апарату Starhopper, які закінчилися великим загорянням метану. Вогонь спалахнув через 5 секунд після початку випробування, під час запуску одного з двигунів, пише «НВ» з посиланням на Space.com. Випробування, яке тривало близько 5 секунд, здавалося успішним, коли яскраво-помаранчеве полум’я поглинуло […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform