Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

SpaceX перенесла запуск вантажівки Dragon до МКС

Запуск вантажного корабля Dragon до Міжнародної космічної станції відкладається до п’ятниці, 15 грудня, повідомляє компанія SpaceX.

Зазначається, що запуск перенесено через необхідність очистити паливну систему другого щабля ракети-носія Falcon 9 від виявлених в ній твердих частинок.

“У зв’язку з виявленням твердих частинок в паливній системі другого щабля (РН) необхідний додатковий час, щоб фахівці провели її повну перевірку і чистку. Зараз запуск планується на 15 грудня”, – йдеться в повідомленні компанії.

У SpaceX зазначають, що в разі, якщо з’явиться необхідність подальшого перенесення дати старту, він буде можливий не раніше кінця грудня.

Нагадаємо, SpaceX планувала запуск на 12 грудня, але пізніше повідомила про його перенесення на 13 грудня через необхідність перевірки наземних систем модернізованого після вибуху в 2016 році стартового майданчика, передає Корреспондент.net.

Дивіться також:

18.04.2019

17 квітня о 23:46 за київським часом з Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено успішний пуск ракети-носія «Антарес», яка вивела на орбіту вантажний корабель Cygnus, що повинен доставити до Міжнародної космічної станції близько 3 750 кг […]

Детальніше
17.04.2019

У День космонавтики Національний центр управління та випробувань космічних засобів долучився до благодійного проекту «Здійсни мрію». Фахівці центру запустять у Всесвіт спеціально закодований високоточний сигнал з малюнками мрій українських дітлахів.100 000 малюнків, у яких діти зображали свої мрії, збиралися в […]

Детальніше
15.04.2019

10 квітня 2019 року представники Національного центру взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони», яка проводилась на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. До участі […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform