Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

SpaceX перенесла запуск вантажівки Dragon до МКС

Запуск вантажного корабля Dragon до Міжнародної космічної станції відкладається до п’ятниці, 15 грудня, повідомляє компанія SpaceX.

Зазначається, що запуск перенесено через необхідність очистити паливну систему другого щабля ракети-носія Falcon 9 від виявлених в ній твердих частинок.

“У зв’язку з виявленням твердих частинок в паливній системі другого щабля (РН) необхідний додатковий час, щоб фахівці провели її повну перевірку і чистку. Зараз запуск планується на 15 грудня”, – йдеться в повідомленні компанії.

У SpaceX зазначають, що в разі, якщо з’явиться необхідність подальшого перенесення дати старту, він буде можливий не раніше кінця грудня.

Нагадаємо, SpaceX планувала запуск на 12 грудня, але пізніше повідомила про його перенесення на 13 грудня через необхідність перевірки наземних систем модернізованого після вибуху в 2016 році стартового майданчика, передає Корреспондент.net.

Дивіться також:

20.02.2019

У вівторок, 19 лютого, президент США Дональд Трамп підписав директиву про заснування Космічних Сил, але останні не виділено в окремий рід Збройних сил США. Завданням Космічних сил стане “стримування агресії та захист інтересів” США у космічному просторі. Космічні сили будуть […]

Детальніше
15.02.2019

Прес-служба Державного космічного агентства України започатковує нову рубрику «Актуальне питання до Голови ДКА Павла Дегтяренка». Питання:– За 5 днів до Нового року відбулося останнє у 2018 році, засідання Кабінету Міністрів, де, зокрема, обговорювалися питання, що стосуються космічної галузі. На засіданні […]

Детальніше
14.02.2019

NASA визнало невдалою фінальну спробу зв’язатися з ровером Opportunity і завершила місію апарату з дослідження Марса, яка тривала близько 15 років. Про це повідомляє Espreso.TV. Вчені намагалися налагодити зв’язок з ровером Opportunity ще з середини червня, проте спроби ні до […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform