Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

У Києві пройде Перший Український космічний форум, присвячений 100-річчю НАН України

Із 17 до 20 вересня 2018 року у Великому конференц-залі НАН України в Києві (вул. Володимирська, 55) триватиме Перший Український космічний форум, присвячений 100-річчю Національної академії наук України.

Організатори заходу – Національна академія наук України, Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України (ІКД), ДП ««КБ Південне» імені М.К. Янгеля».

Заходи, передбачені програмою Форуму:

• 18-а Українська конференція з космічних досліджень (https://space-conf.ikd.kiev.ua/);

• 6-а конференція GEO-UA (http://geoss-conf-2018.ikd.kiev.ua/);

• Міжгалузевий семінар «Інформаційно-ефемеридне забезпечення космічних проектів»;

• Бізнес-форум і виставка «Космос та інновації».

У перший день Форуму, 17 вересня, проходитиме загальне пленарне засідання з оглядовими запрошеними доповідями провідних учених та керівників космічних програм.

Засідання секцій конференцій і семінарів триватимуть паралельно протягом 18–19 вересня (попередня програма: http://www.nas.gov.ua/…/First_Ukrainian_Space_Forum_2018_pr…).

Під час Форуму працюватиме виставка інноваційних розробок підприємств космічної галузі й інститутів НАН України в інтересах дослідження та використання космічного простору.

Участь у заходах Форуму візьмуть понад 200 учених із України та запрошені іноземні фахівці.

Інформацію про заходи та можливі зміни шукайте на сайті (https://space-conf.ikd.kiev.ua/) або звертайтеся до вченого секретаря Форуму: Дмитро Власов (ІКД), ukrainianspaceconf@gmail.com, +38 (044) 526-15-83, +38 (050) 238-78-82.

* * *

Тематичні напрями 18-ї Української конференції з космічних досліджень:

1. Дослідження ближнього космосу (в тому числі Сонця, сонячно-земних зв’язків, магнітосфери, іоносфери) та наземні радіофізичні дослідження.

2. Космічна біологія, медицина і науки про мікрогравітацію.

3. Прилади, матеріали та технології для космічних досліджень.

4. Космічні апарати та системи для космічних досліджень, розробки та ідеї перспективних космічних місій.

* * *

Конференція GEO-UA розглядатиме такі теми:

1. Проект створення Європейського дослідницького простору спостереження Землі «ERA-PLANET» та участь України в ньому.

2. Методи та засоби дослідження Землі з космосу.

3. Прикладні застосування спостереження Землі з космосу.

* * *

Бізнес-форум «Космос та інновації»

У четвер, 20 вересня, відбудеться засідання бізнес-форуму «Космос та інновації». Захід розпочнеться о 09.30 год. у Великому залі Великого конференц-залу НАН України (вул. Володимирська, 55, 2-й поверх) і присвячуватиметься обговоренню перспективних космічних проектів та ініціатив, шляхів реалізації інноваційних розробок, можливостей виходу на міжнародні ринки, встановлення контактів між розробниками й користувачами.

Обговорення триватиме за 4-ма панелями:

• Малі космічні апарати: цільове призначення, міжнародна співпраця, новітні технології (09:30 – 11:00 год.);

• Проект легкої ракети-носія «Мальва» (11:30 – 13:00 год.);

• Ідеї та розробки для програм освоєння Місяця (14:00 – 15:30 год.);

• Орбітальний сервіс: технології та перспективи реалізації (16:00 – 17:30 год).

Формат: кожна панель передбачає короткі доповіді запрошених осіб та експертів (2–3 особи) і вільну дискусію з аудиторією. Зокрема, доповідачів та експертів запрошено висвітлити питання щодо інноваційних рішень проекту, вартості й механізмів фінансування, коопераційних зв’язків, бізнес-моделі проекту.

Продукт обговорення – інформація про стан проекту, бізнес-перспективи, проблемні питання, контакти між зацікавленими особами, висновки щодо подальших заходів. Обговорення доповнюватиметься розміщеними поряд експонатами виставки і презентаційними матеріалами. Тривалість кожної панелі – до 1,5 години.

Участь в обговоренні візьмуть розробники проектів, потенційні користувачі й інвестори, представники космічної галузі, науковці, студенти та аспіранти, представники органів державного управління, журналісти.

Дивіться також:

12.10.2018

З 09 по 12 жовтня 2018 року польська делегація на чолі з Президентом Польського космічного агентства Гжегожем Броною відвідала Україну. До складу делегації увійшли представники Польського космічного агентства, установ та компаній космічного секторау Республіки Польща. В рамках візиту відбулись переговори […]

Детальніше
12.10.2018

У період з 09 по 12 жовтня 2018 року в м. Київ в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся ХІ Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-ХХІ» та XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2018». Голова ДКА взяв участь у церемонії відкриття […]

Детальніше
09.10.2018

8 жовтня 2018 року в приміщенні ДКА був проведений міжнародний семінар стосовно співробітництва між Україною та ЄС щодо розширення європейської супутникової навігаційної системи EGNOS на територію України. Семінар відбувся за участю представників ДКА, Національного центру управління та випробувань космічних засобів, […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform