Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

У Києві пройде Перший Український космічний форум, присвячений 100-річчю НАН України

Із 17 до 20 вересня 2018 року у Великому конференц-залі НАН України в Києві (вул. Володимирська, 55) триватиме Перший Український космічний форум, присвячений 100-річчю Національної академії наук України.

Організатори заходу – Національна академія наук України, Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України (ІКД), ДП ««КБ Південне» імені М.К. Янгеля».

Заходи, передбачені програмою Форуму:

• 18-а Українська конференція з космічних досліджень (https://space-conf.ikd.kiev.ua/);

• 6-а конференція GEO-UA (http://geoss-conf-2018.ikd.kiev.ua/);

• Міжгалузевий семінар «Інформаційно-ефемеридне забезпечення космічних проектів»;

• Бізнес-форум і виставка «Космос та інновації».

У перший день Форуму, 17 вересня, проходитиме загальне пленарне засідання з оглядовими запрошеними доповідями провідних учених та керівників космічних програм.

Засідання секцій конференцій і семінарів триватимуть паралельно протягом 18–19 вересня (попередня програма: http://www.nas.gov.ua/…/First_Ukrainian_Space_Forum_2018_pr…).

Під час Форуму працюватиме виставка інноваційних розробок підприємств космічної галузі й інститутів НАН України в інтересах дослідження та використання космічного простору.

Участь у заходах Форуму візьмуть понад 200 учених із України та запрошені іноземні фахівці.

Інформацію про заходи та можливі зміни шукайте на сайті (https://space-conf.ikd.kiev.ua/) або звертайтеся до вченого секретаря Форуму: Дмитро Власов (ІКД), ukrainianspaceconf@gmail.com, +38 (044) 526-15-83, +38 (050) 238-78-82.

* * *

Тематичні напрями 18-ї Української конференції з космічних досліджень:

1. Дослідження ближнього космосу (в тому числі Сонця, сонячно-земних зв’язків, магнітосфери, іоносфери) та наземні радіофізичні дослідження.

2. Космічна біологія, медицина і науки про мікрогравітацію.

3. Прилади, матеріали та технології для космічних досліджень.

4. Космічні апарати та системи для космічних досліджень, розробки та ідеї перспективних космічних місій.

* * *

Конференція GEO-UA розглядатиме такі теми:

1. Проект створення Європейського дослідницького простору спостереження Землі «ERA-PLANET» та участь України в ньому.

2. Методи та засоби дослідження Землі з космосу.

3. Прикладні застосування спостереження Землі з космосу.

* * *

Бізнес-форум «Космос та інновації»

У четвер, 20 вересня, відбудеться засідання бізнес-форуму «Космос та інновації». Захід розпочнеться о 09.30 год. у Великому залі Великого конференц-залу НАН України (вул. Володимирська, 55, 2-й поверх) і присвячуватиметься обговоренню перспективних космічних проектів та ініціатив, шляхів реалізації інноваційних розробок, можливостей виходу на міжнародні ринки, встановлення контактів між розробниками й користувачами.

Обговорення триватиме за 4-ма панелями:

• Малі космічні апарати: цільове призначення, міжнародна співпраця, новітні технології (09:30 – 11:00 год.);

• Проект легкої ракети-носія «Мальва» (11:30 – 13:00 год.);

• Ідеї та розробки для програм освоєння Місяця (14:00 – 15:30 год.);

• Орбітальний сервіс: технології та перспективи реалізації (16:00 – 17:30 год).

Формат: кожна панель передбачає короткі доповіді запрошених осіб та експертів (2–3 особи) і вільну дискусію з аудиторією. Зокрема, доповідачів та експертів запрошено висвітлити питання щодо інноваційних рішень проекту, вартості й механізмів фінансування, коопераційних зв’язків, бізнес-моделі проекту.

Продукт обговорення – інформація про стан проекту, бізнес-перспективи, проблемні питання, контакти між зацікавленими особами, висновки щодо подальших заходів. Обговорення доповнюватиметься розміщеними поряд експонатами виставки і презентаційними матеріалами. Тривалість кожної панелі – до 1,5 години.

Участь в обговоренні візьмуть розробники проектів, потенційні користувачі й інвестори, представники космічної галузі, науковці, студенти та аспіранти, представники органів державного управління, журналісти.

Дивіться також:

15.01.2020

У вівторок у Білому домі віце-президент США Майк Пенс офіційно привів до присяги генерала Джона Реймонда, який очолює Космічні сили США. Про це повідомляє Українська правда. Під час церемонії Пенс заявив, що до Космічних сил США увійдуть тисячі службовців. Реймонд приступив […]

Детальніше
13.01.2020

У Житомирі підписали угоду про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся». Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у пресслужбі Житомирського національного агроекологічного університету. «До підписання угоди про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся» долучилося 12 сторін. Вони зобов’язуються спільно діяти у сферах розвитку […]

Детальніше
12.01.2020

12 січня 2020 року виповнилося 113 років від дня народження геніального космічного конструктора Сергія Корольова, повідомляється на сайті Житомирської ОДА. Цього дня у Житомирі на майдані ім. С. Корольова вшанувати видатного земляка прийшли перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, заступник […]

Детальніше
© 2014 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform