Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

У Києві пройде Перший Український космічний форум, присвячений 100-річчю НАН України

Із 17 до 20 вересня 2018 року у Великому конференц-залі НАН України в Києві (вул. Володимирська, 55) триватиме Перший Український космічний форум, присвячений 100-річчю Національної академії наук України.

Організатори заходу – Національна академія наук України, Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України (ІКД), ДП ««КБ Південне» імені М.К. Янгеля».

Заходи, передбачені програмою Форуму:

• 18-а Українська конференція з космічних досліджень (https://space-conf.ikd.kiev.ua/);

• 6-а конференція GEO-UA (http://geoss-conf-2018.ikd.kiev.ua/);

• Міжгалузевий семінар «Інформаційно-ефемеридне забезпечення космічних проектів»;

• Бізнес-форум і виставка «Космос та інновації».

У перший день Форуму, 17 вересня, проходитиме загальне пленарне засідання з оглядовими запрошеними доповідями провідних учених та керівників космічних програм.

Засідання секцій конференцій і семінарів триватимуть паралельно протягом 18–19 вересня (попередня програма: http://www.nas.gov.ua/…/First_Ukrainian_Space_Forum_2018_pr…).

Під час Форуму працюватиме виставка інноваційних розробок підприємств космічної галузі й інститутів НАН України в інтересах дослідження та використання космічного простору.

Участь у заходах Форуму візьмуть понад 200 учених із України та запрошені іноземні фахівці.

Інформацію про заходи та можливі зміни шукайте на сайті (https://space-conf.ikd.kiev.ua/) або звертайтеся до вченого секретаря Форуму: Дмитро Власов (ІКД), ukrainianspaceconf@gmail.com, +38 (044) 526-15-83, +38 (050) 238-78-82.

* * *

Тематичні напрями 18-ї Української конференції з космічних досліджень:

1. Дослідження ближнього космосу (в тому числі Сонця, сонячно-земних зв’язків, магнітосфери, іоносфери) та наземні радіофізичні дослідження.

2. Космічна біологія, медицина і науки про мікрогравітацію.

3. Прилади, матеріали та технології для космічних досліджень.

4. Космічні апарати та системи для космічних досліджень, розробки та ідеї перспективних космічних місій.

* * *

Конференція GEO-UA розглядатиме такі теми:

1. Проект створення Європейського дослідницького простору спостереження Землі «ERA-PLANET» та участь України в ньому.

2. Методи та засоби дослідження Землі з космосу.

3. Прикладні застосування спостереження Землі з космосу.

* * *

Бізнес-форум «Космос та інновації»

У четвер, 20 вересня, відбудеться засідання бізнес-форуму «Космос та інновації». Захід розпочнеться о 09.30 год. у Великому залі Великого конференц-залу НАН України (вул. Володимирська, 55, 2-й поверх) і присвячуватиметься обговоренню перспективних космічних проектів та ініціатив, шляхів реалізації інноваційних розробок, можливостей виходу на міжнародні ринки, встановлення контактів між розробниками й користувачами.

Обговорення триватиме за 4-ма панелями:

• Малі космічні апарати: цільове призначення, міжнародна співпраця, новітні технології (09:30 – 11:00 год.);

• Проект легкої ракети-носія «Мальва» (11:30 – 13:00 год.);

• Ідеї та розробки для програм освоєння Місяця (14:00 – 15:30 год.);

• Орбітальний сервіс: технології та перспективи реалізації (16:00 – 17:30 год).

Формат: кожна панель передбачає короткі доповіді запрошених осіб та експертів (2–3 особи) і вільну дискусію з аудиторією. Зокрема, доповідачів та експертів запрошено висвітлити питання щодо інноваційних рішень проекту, вартості й механізмів фінансування, коопераційних зв’язків, бізнес-моделі проекту.

Продукт обговорення – інформація про стан проекту, бізнес-перспективи, проблемні питання, контакти між зацікавленими особами, висновки щодо подальших заходів. Обговорення доповнюватиметься розміщеними поряд експонатами виставки і презентаційними матеріалами. Тривалість кожної панелі – до 1,5 години.

Участь в обговоренні візьмуть розробники проектів, потенційні користувачі й інвестори, представники космічної галузі, науковці, студенти та аспіранти, представники органів державного управління, журналісти.

Дивіться також:

08.04.2020

Національний центр управління та випробувань космічних засобів і Дніпропетровська обласна державна адміністрація окреслили основні принципи та напрямки співробітництва: в галузі територіального розвитку та захисту довкілля, сільського, лісового та водного господарства, метеорології, інфраструктури й кризового управління. Наша спільна мета – впроваджувати […]

Детальніше
26.03.2020

Радіолокаційна станція 5Н86, також відома як надгоризонтна РЛС «Дніпро», Західного центру радіотехнічного спостереження продовжить модернізацію – Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) замовив послуги з виконання ряду науково-дослідних робіт (НДР). Про це повідомляє Український мілітарний портал. Роботи грунтуватимуться на раніше проведеній дослідно-конструкторській […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform