Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

У Житомирі відзначили 113-ту річницю з дня народження Сергія Корольова

12 січня 2020 року виповнилося 113 років від дня народження геніального космічного конструктора Сергія Корольова, повідомляється на сайті Житомирської ОДА.

Цього дня у Житомирі на майдані ім. С. Корольова вшанувати видатного земляка прийшли перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, заступник голови ОДА Віктор Градівський, військові, громадськість.

Учасники урочистого заходу поклали квіти до пам’ятника Сергію Корольову на майдані його імені та до погруддя С. Корольова біля Музею космонавтики.

Далі всі бажаючі пішли до Музею космонавтики, адже там сьогодні презентували зореліт «Еней». Діти мали можливість спробувати себе у ролі справжнього космонавта та полетіти до зірок на «Енеї».

Володимир Федоренко, спілкуючись із журналістами, відмітив, що обласна влада докладатиме зусиль для розвитку Музею космонавтики. Адже це єдиний космічний музей в Україні. І це важливий туристичний об’єкт.

До 113-ї річниці з дня народження Сергія Корольова відновили напис на стелі на межі Житомирської області – “Житомирщина – Батьківщина С. Корольова”.

Дивіться також:

21.02.2020

20 лютого 2020 року за ініціативи Національного центру під патронатом Державного космічного агентства та Харківської ОДА відбувся науково-практичний семінар «Основні напрями діяльності НЦУВКЗ в інтересах регіону Слобожанщини». У заході прийняли участь представники державних і наукових установ Слобожанщини, а також НАН […]

Детальніше
10.02.2020

Національний центр управління та випробувань космічних засобів з метою проведення аналізу ринку та визначення очікуваної вартості предмету закупівлі – послуг з НДР з розроблення та виготовлення ракетно-космічної техніки «Науково-технічне обґрунтування напрямів створення автоматизованої системи управління мережею оптичних засобів спостереження за […]

Детальніше
10.02.2020

Національний центр управління та випробувань космічних засобів оголошує початок процедури вибору постачальника послуг з виконання НДР «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження». Термін закінчення науково-дослідної роботи: 30 листопада 2020. В рамках […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform