Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Відбувся візит делегації Китайської національної космічної адміністрації (КНКА) до ДКА

У період з 09 по 11 квітня 2019 року відбувся візит делегації Китайської національної космічної адміністрації (КНКА) на чолі з Віце-адміністратором КНКА Тян Юлуном до м. Київ. До складу делегації увійшли представники КНКА та установ космічного сектору Китайської Народної Республіки.

В рамках візиту 10 квітня 2019 року відбулися переговори з керівництвом ДКА, також делегація відвідала Національний центр управління та випробувань космічних засобів ДКА (НЦУВКЗ) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Під час зустрічі в ДКА сторони обмінялись думками стосовно стану та перспектив розвитку двостороннього співробітництва у космічній сфері. Зокрема було проаналізовано стан виконання Програми українсько-китайського співробітництва в космічній галузі на 2016-2020 роки та досягнуто домовленості опрацювати можливість її доповнення новими взаємовигідними проектами. Також сторонами були обговорені можливі напрями співпраці на довгострокову перспективу (дослідження Місяця та дальнього космосу, зв’язку та управління КА, прийому і застосування даних ДЗЗ, інфраструктури для виробництва та випробування КА, освіти та навчання у космічній сфері).

Дивіться також:

26.03.2020

Радіолокаційна станція 5Н86, також відома як надгоризонтна РЛС «Дніпро», Західного центру радіотехнічного спостереження продовжить модернізацію – Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) замовив послуги з виконання ряду науково-дослідних робіт (НДР). Про це повідомляє Український мілітарний портал. Роботи грунтуватимуться на раніше проведеній дослідно-конструкторській […]

Детальніше
21.02.2020

20 лютого 2020 року за ініціативи Національного центру під патронатом Державного космічного агентства та Харківської ОДА відбувся науково-практичний семінар «Основні напрями діяльності НЦУВКЗ в інтересах регіону Слобожанщини». У заході прийняли участь представники державних і наукових установ Слобожанщини, а також НАН […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform