Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

З Днем Збройних Сил України!

День Збройних сил України – це свято хоробрих людей завдячуючи незламному духу яких Україна є суверенною державою. Це данина пам’яті тисяч відважних воїнів, які ціною власних життів виборювали волю нашого народу та право України на державність. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості Батьківщині.

Професіоналізм, патріотизм та незламний дух наших воїнів стали прикладом честі і символом гідності для кожного українця.

Від імені Національного центру управління та випробувань космічних засобів та від себе особисто висловлюю щирі вітання військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України з нагоди професійного свята!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне небо над нашими головами та світле майбутнє наших нащадків!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Присяжний Володимир Ілліч
Начальник НЦУВКЗ

Дивіться також:

16.01.2021

13 січня Кабінет Міністрів України на черговому засіданні схвалив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Концепція передбачає стратегію досягнення цілей у космічній галузі, які полягають насамперед у: – забезпеченні нового рівня виконання стратегічних державних завдань в сфері національної […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform