Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

З Днем Збройних Сил України!

День Збройних сил України – це свято хоробрих людей завдячуючи незламному духу яких Україна є суверенною державою. Це данина пам’яті тисяч відважних воїнів, які ціною власних життів виборювали волю нашого народу та право України на державність. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості Батьківщині.

Професіоналізм, патріотизм та незламний дух наших воїнів стали прикладом честі і символом гідності для кожного українця.

Від імені Національного центру управління та випробувань космічних засобів та від себе особисто висловлюю щирі вітання військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України з нагоди професійного свята!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне небо над нашими головами та світле майбутнє наших нащадків!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Присяжний Володимир Ілліч
Начальник НЦУВКЗ

Дивіться також:

29.04.2021

29 квітня 2021 року, о 04:50 за київським часом, з космодрому Куру, що у Французькій Гвіані, відбувся 16-й успішний пуск європейської ракети-носія (РН) легкого класу Vega. Блок маршового двигуна (БМД) РД-843, який використовується у складі рідинної рушійної установки 4-го ступеня […]

Детальніше
27.04.2021

72-й Міжнародний конгрес астронавтики (International Astronautical Congress, IAC) 2021, організований Міжнародною федерацією астронавтики (International Astronautical Federation, IAF) у співпраці з Космічним центром Мохаммеда Біна Рашида (MBRSC), під патронатом шейха Мохаммеда бен Рашида Аль Мактума, віце-президента та прем’єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform