Випускники Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова приступають до роботи в НЦУВКЗ

Цьогоріч до Національного центру управління та випробувань космічних засобів прибуло 20 випускників Житомирського військового інституту, із них 5 представниць прекрасної статі. Майже всі вони роз’їдуться в підрозділи НЦУВКЗ для подальшого проходження служби, а саме: в ЦПОСІ (с. Залісся Хмельницької області ), в ГЦСК (м. Городок), ЗЦРС (м. Мукачево), в РЦСК (с. Ластівці, Кам’янець-Подільського району Хмельницької області) та в Києві.

А сьогодні, 30 серпня, на базі Оздоровчо-профілактично-реабілітаційного центру «Мрія», філії НЦУВКЗ, вперше відбуваються збори випускників Вищих військових навчальних закладів. Впродовж п’яти днів молодшому офіцерському складу – лейтенантам, випускникам Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, читатимуть лекції та проводитимуть практичні заняття, також ознайомлять з напрямками роботи філій, регіональних підрозділів та в цілому, Національного центру управління та випробувань космічних засобів. Ознайомлять з роботою оперативно-інформаційного та інформаційно-аналітичного центрів. Це сприятиме чіткому усвідомленню молодими фахівцями завдань за штатним призначенням та завдань НЦУВКЗ, в цілому, і допоможе їм у подальшій роботі.

Збори завершаться екскурсією по Києву, яку проведе для нових співробітників НЦУВКЗ, член ради молодих працівників космічної галузі, старший лейтенант Станіслав Шаповал.