З 25-річнним ювілеєм колектив НЦУВКЗ вітають зарубіжні колеги

На адресу Національного центру управління та випробувань космічних засобів надійшли поздоровлення від китайських колег з нагоди ювілею.

Начальника НЦУВКЗ Володимира Присяжного та колектив Центру привітав Генеральний директор Департаменту Євразії Китайської Промислової Корпорації «Велика стіна» Лю Бо.

«Від всієї душі вітаємо Вас та Ваш колектив з ювілеєм – 25- річчям від дня заснування Центру. Ваш  Центр пройшов довгий і славний шлях. Високий професіоналізм і досвід допомагають вашим співробітникам стабільно виконувати плани і знаходити рішення  щодо складних технічних задач. Ми пишаємося довготривалою співпрацею з Вашим Центром і вважаємо, що наше партнерство є прикладом надійної й успішної взаємодії між КНР та Україною.

Ми бажаємо усьому колективу міцного здоров’я, реалізації намічених планів в усіх починаннях. Нехай у Вашій команді завжди панує дух творчості, стремління підкорювати нові вершини».

***                                          

Від імені  Китайської академії космічних технологій  колектив Центру  привітав Генеральний директор академії Чжан Ну. Він підкреслив, що між КАКТ – лідируючою силою в китайській космічній промисловості і організаціями  комічної галузі України, зокрема НЦУВКЗ, склалася давня історія співпраці і міцна основа взаємодовіри.

«Сподіваюся на продовження практичної двосторонньої співпраці в космічній сфері на благо наших країн і народів.  Бажаємо Центру ще більш важливих досягнень!», – зазначив керівник КАКТ.

***

На ім’я Начальника НЦУВКЗ Володимира Присяжного  привітальна листівка надійшла також від Всекитайської імпортно-експертної корпорації точного машинобудування. Лю Янь, директор Департаменту Європи, Азії та Америки ВІЕК ТОЧМАШ зазначив:

«Ми раді, що наші організації пов’язує давня дружба та співробітництво. Бажаємо Вам і Вашому дружному колективу  міцного здоров’я, удачі в реалізації намічених планів і успіхів у Вашій відповідальній діяльності на благо народу України!».

***

Крім того, у святковий день, особисто у телефонному режимі начальника Центру від імені Китайської національної космічної адміністрації привітав заступник директора департаменту міжнародного співробітництва пан Чжан Юань.