Семінар «Можливості НЦУВКЗ з впровадження космічних та інформаційних технологій в інтересах розвитку регіону»

17 червня 2021 року, в рамках реалізації положень Договору про науково-технічне співробітництво, фахівці Національного центру управління та випробувань космічних засобів та колеги з кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Кременчуцького Національного університету ім. Михайла Остроградського провели семінар «Можливості НЦУВКЗ з впровадження космічних та інформаційних технологій в інтересах розвитку регіону».

У заході, який проходив на базі кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру Кременчуцького Національного університету ім. Михайла Остроградського прийняли участь близько 30 представників із Горішніх Плавнів, Світловодську та Кременчука – геодезисти, інженери-землевпорядники, співробітники кременчуцького відділу Держгеокадастру тощо.

В ході своїх виступів представники Національного центру презентували про можливості НЦУВКЗ та приклади впровадження космічних технологій в регіонах та їх результати. Зокрема, продуктів та послуг на базі даних космічних систем дистанційного зондування Землі в інтересах агропромислового комплексу та моніторингу пожеж, технологій високоточної навігації. Для учасників також були проведені відповідні демонстрації.

Учасники семінару виявили неабияку зацікавленість у використанні можливостей Національного центру, фахівцями НЦУВКЗ були налагоджені нові контакти, проведені переговори про подальшу співпрацю за конкретними напрямами.