Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

14 вересня 2020 року в Одесі відбудеться інноваційний семінар «Впровадження космічних технологій у розвиток економіки України»

Головними темами заходу будуть питання забезпечення супутниковою навігацією державних та комерційних споживачів Причорноморського регіону, а також комерційне використання даних дистанційного зондування землі, сервісів та продуктів, створених на їх основі.

  • Агромоніторинг – використання результатів дистанційного зондування Землі для вирішення завдань агропромислового комплексу.
  • Оцінка стану виноградників – використання даних дистанційного зондування Землі.
  • Супутникова навігація  – можливості Національного центру із забезпечення супутниковою навігацією державних та комерційних споживачів.
  • Космічні технології – можливості використання в інтересах розвитку економіки України, зокрема економічного розвитку Причорноморського регіону.

Треба зазначити, що метою цього заходу є привернення уваги державних та бізнес структур до інформаційних продуктів, створених на базі вітчизняних сервісів.

А це означає, що віднині доступ до технологій супутникового моніторингу буде значно доступнішим з точки зору вартості.

Також треба окремо підкреслити, що важливою перевагою буде більш висока точність та оперативність обробки замовлень.

“Національний центр управління та випробувань космічних засобів” (НЦУВКЗ) розширює свою діяльність, саме тому і був створений у місті Одеса «Cектор регіонального розвитку та координації Причорноморський».

Використовуючи об’ємну технологічну базу та багаторічний досвід, практичні напрацювання та високий професіоналізм співробітників, НЦУВКЗ створив інноваційну програму пропозицій для державних установ та комерційних структур.

Наші технології спроможні забезпечити абсолютно нові сервіси оперативного моніторингу та планування для операторів агропромислового комплексу, термінальних та транспортних господарств, державних структур обласного та регіонального значення.

До участі у семінарі запрошено понад 80 підприємств агропромислового комплексу, представники місцевих органів виконавчої влади, науково-дослідних установ та закладів вищої освіти.


ПРОГРАМА ІННОВАЦІЙНОГО СЕМІНАРУ «ВПРОВАДЖЕННЯ КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ».


МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ

м.Одеса, вул. Львівська, буд. 15, аудиторія 213  (актовий зал).


РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ ПРОВОДИТЬСЯ ДО 11.09.2020 р.

тел. +38 048 765-42-36, e-mail uachildren@te.net.ua; контактна особа – Соколов Андрій Володимирович.

тел.+38 066 935-48-99, e-mail: innas.od@gmail.com, контактна особа – Семенова Інна Георгіївна.

Заявку на участь можна завантажити та відправити на електронну адресу.


ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Розміщення та проживання учасників конференції забезпечується за окрему плату, можливе бронювання місць в готелях м. Одеси.
  • Харчування за власний рахунок.

Проїзд до “Одеського державного екологічного університету

  • від залізничного вокзалу – маршрутним автобусом N 150 до зупинки “Ж/МПівденний” потім пішки.
  • від залізничного вокзалу – трамваєм N 18 до зупинки “16 станція Великого фонтану” потім пішки.

АДРЕСА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

02000, Україна, м. Київ, вул. Московська, 8, Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ)

Реквізити для зв’язку:

e-mail: ncuvkz@spacecenter.gov.ua;

тел. +38044 281 69 00 приймальня;

тел./факс: +38044 253 43 49 – відділ документаційного забезпечення;

факс: (032) 238-65-34.

 

Дивіться також:

08.10.2020

Вперше в історії незалежної України фахівцями НЦУВКЗ спільно з науковцями Радіоастрономічного інституту НАН України проведено дослідження молекулярних мазерів з використанням широкосмугового українського радіотелескопу нового покоління. За допомогою широкосмугового українського радіотелескопу нового покоління РТ-32 Центру космічних досліджень та зв’язку Національного центру […]

Детальніше
28.09.2020

21 – 25 вересня в селі Новосілки Вишгородського району на території оздоровчо-реабілітаційного центру «Мрія», де розташований Регіональний відділ спостереження космічного простору та балістико-навігаційного забезпечення, відбулися  оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ та керівників філій. Теоретичні та практичні заняття були присвячені актуальним  […]

Детальніше
15.09.2020

14 вересня 2020 року в Одесі відбулася наукова конференція на тему «Впровадження космічних технологій в розвиток економіки України». Даний захід проходив в форматі робочої зустрічі учасників утвореного влітку 2020 року науково-технологічного кластеру «Причорноморський». Коментуючи перші результати роботи вищевказаної організації, хочеться […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform