Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

14 вересня 2020 року в Одесі відбудеться інноваційний семінар «Впровадження космічних технологій у розвиток економіки України»

Головними темами заходу будуть питання забезпечення супутниковою навігацією державних та комерційних споживачів Причорноморського регіону, а також комерційне використання даних дистанційного зондування землі, сервісів та продуктів, створених на їх основі.

  • Агромоніторинг – використання результатів дистанційного зондування Землі для вирішення завдань агропромислового комплексу.
  • Оцінка стану виноградників – використання даних дистанційного зондування Землі.
  • Супутникова навігація  – можливості Національного центру із забезпечення супутниковою навігацією державних та комерційних споживачів.
  • Космічні технології – можливості використання в інтересах розвитку економіки України, зокрема економічного розвитку Причорноморського регіону.

Треба зазначити, що метою цього заходу є привернення уваги державних та бізнес структур до інформаційних продуктів, створених на базі вітчизняних сервісів.

А це означає, що віднині доступ до технологій супутникового моніторингу буде значно доступнішим з точки зору вартості.

Також треба окремо підкреслити, що важливою перевагою буде більш висока точність та оперативність обробки замовлень.

“Національний центр управління та випробувань космічних засобів” (НЦУВКЗ) розширює свою діяльність, саме тому і був створений у місті Одеса «Cектор регіонального розвитку та координації Причорноморський».

Використовуючи об’ємну технологічну базу та багаторічний досвід, практичні напрацювання та високий професіоналізм співробітників, НЦУВКЗ створив інноваційну програму пропозицій для державних установ та комерційних структур.

Наші технології спроможні забезпечити абсолютно нові сервіси оперативного моніторингу та планування для операторів агропромислового комплексу, термінальних та транспортних господарств, державних структур обласного та регіонального значення.

До участі у семінарі запрошено понад 80 підприємств агропромислового комплексу, представники місцевих органів виконавчої влади, науково-дослідних установ та закладів вищої освіти.


ПРОГРАМА ІННОВАЦІЙНОГО СЕМІНАРУ «ВПРОВАДЖЕННЯ КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ».


МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ

м.Одеса, вул. Львівська, буд. 15, аудиторія 213  (актовий зал).


РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ ПРОВОДИТЬСЯ ДО 11.09.2020 р.

тел. +38 048 765-42-36, e-mail uachildren@te.net.ua; контактна особа – Соколов Андрій Володимирович.

тел.+38 066 935-48-99, e-mail: innas.od@gmail.com, контактна особа – Семенова Інна Георгіївна.

Заявку на участь можна завантажити та відправити на електронну адресу.


ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Розміщення та проживання учасників конференції забезпечується за окрему плату, можливе бронювання місць в готелях м. Одеси.
  • Харчування за власний рахунок.

Проїзд до “Одеського державного екологічного університету

  • від залізничного вокзалу – маршрутним автобусом N 150 до зупинки “Ж/МПівденний” потім пішки.
  • від залізничного вокзалу – трамваєм N 18 до зупинки “16 станція Великого фонтану” потім пішки.

АДРЕСА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

02000, Україна, м. Київ, вул. Московська, 8, Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ)

Реквізити для зв’язку:

e-mail: ncuvkz@spacecenter.gov.ua;

тел. +38044 281 69 00 приймальня;

тел./факс: +38044 253 43 49 – відділ документаційного забезпечення;

факс: (032) 238-65-34.

 

Дивіться також:

27.11.2020

18 листопада 2020 року відбулось засідання Президії Національної академії наук України, до участі у якому були запрошені представники НЦУВКЗ. У ході засідання член-кореспондент Національної академії наук України Вячеслав Захаренко означив коло нових можливостей вітчизняної радіоастрономії та космічної навігації, пов’язаних з […]

Детальніше
25.11.2020

Вчора, 24 листопада, в оперативно-інформаційному центрі НЦУВКЗ Державного космічного агентства України, відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та заступника міністра Тараса Коваленка з керівниками Державного космічного агентства та Національного центру управління та випробувань […]

Детальніше
05.11.2020

В процесі безперервного цілодобового моніторингу сейсмічної обстановки на території України та всієї Земної кулі перед фахівцями ГЦСК постійно постає задача ідентифікації зафіксованої події. Що це – землетрус, санкціонований вибух для видобутку корисних копалин, чи вибух в результаті надзвичайної ситуації? Який […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform