Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

День довкілля на базі відпочинку «Мрія»

Щорічно, в понад 100 країнах світу, з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, організовують різноманітні заходи як на державному рівні, так і на рівні підприємств та організацій.

Традиційно до благодійної акції озеленення та благоустрою долучається колектив Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України. В повному складі, військові та цивільні співробітники Центру, 10 червня працювали на території оздоровчо-профілактично-реабілітаційного центру “Мрія” (село Новосілки, Вишгородського району). Тут, зокрема, розташований підрозділ Національного центру – Регіональний відділ спостереження космічного простору та балістико-навігаційного забезпечення.

З ранку до вечора  на цій величезній території «кипіла» робота: прибиралися будиночки (фарбувалися, милися), косилися газони, наводився лад на господарському дворику. І все це для того, аби  комфортно почувалися всі, хто приїде на відпочинок в цей чудовий куточок природи.

База відпочинку «Мрія» гостинно приймає не лише співробітників Національного центру та Державного  космічного агентства, а й всіх, хто залюблений в цей  віковий сосновий бор, мальовничі береги річки Десни.

Кияни та мешканці прилеглих районів Київської області цінують цю місцевість за її унікальні цілющі властивості: чисте хвойне повітря, насичене фітонцидами, і йодисту річкову воду. Як відомо, ці природні ліки сприяють лікуванню захворювань, пов’язаних, перш за все, з бронхами, легенями, частими респіраторними хворобами.

Все що створено природою, з часом було дбайливо доповнено: з’явилися літні будиночки, дитячі, спортивні та концертні майданчики, магазин, паркова, незабаром буде інтернет. Тут є все для родинного відпочинку: можна збирати ягоди і гриби, рибалити, займатися спортом.

Будь-якої пори року приїжджають сюди кияни та мешканці Київської області відпочивати і набиратися сил та здоров’я. Сприяє цьому і зручне розташування «Мрії», адже столичний мегаполіс  від мальовничого села Новосілки віддаляє лише 17 км. А отже, можна приїхати сюди на відпочинок і релаксацію на природі, як під час відпустки, так, і на вихідні.

Після Всесвітнього Дня довкілля величезна територія бази відпочинку «Мрія», стараннями колективу Національного центру управління та випробувань космічних засобів, стала ще красивішою.

Дивіться також:

28.09.2020

21 – 25 вересня в селі Новосілки Вишгородського району на території оздоровчо-реабілітаційного центру «Мрія», де розташований Регіональний відділ спостереження космічного простору та балістико-навігаційного забезпечення, відбулися  оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ та керівників філій. Теоретичні та практичні заняття були присвячені актуальним  […]

Детальніше
15.09.2020

14 вересня 2020 року в Одесі відбулася наукова конференція на тему «Впровадження космічних технологій в розвиток економіки України». Даний захід проходив в форматі робочої зустрічі учасників утвореного влітку 2020 року науково-технологічного кластеру «Причорноморський». Коментуючи перші результати роботи вищевказаної організації, хочеться […]

Детальніше
03.09.2020

3 вересня 2020 року, о 04:51:10 за київським часом, з космодрому Куру у Французькій Гвіані відбувся 15-й успішний пуск європейської ракети-носія (РН) легкого класу Vega. Про це повідомляється на сторінці КБ «Південне» у Facebook. В рамках програми Європейського космічного агентства під […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform