Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

День довкілля на базі відпочинку «Мрія»

Щорічно, в понад 100 країнах світу, з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, організовують різноманітні заходи як на державному рівні, так і на рівні підприємств та організацій.

Традиційно до благодійної акції озеленення та благоустрою долучається колектив Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України. В повному складі, військові та цивільні співробітники Центру, 10 червня працювали на території оздоровчо-профілактично-реабілітаційного центру “Мрія” (село Новосілки, Вишгородського району). Тут, зокрема, розташований підрозділ Національного центру – Регіональний відділ спостереження космічного простору та балістико-навігаційного забезпечення.

З ранку до вечора  на цій величезній території «кипіла» робота: прибиралися будиночки (фарбувалися, милися), косилися газони, наводився лад на господарському дворику. І все це для того, аби  комфортно почувалися всі, хто приїде на відпочинок в цей чудовий куточок природи.

База відпочинку «Мрія» гостинно приймає не лише співробітників Національного центру та Державного  космічного агентства, а й всіх, хто залюблений в цей  віковий сосновий бор, мальовничі береги річки Десни.

Кияни та мешканці прилеглих районів Київської області цінують цю місцевість за її унікальні цілющі властивості: чисте хвойне повітря, насичене фітонцидами, і йодисту річкову воду. Як відомо, ці природні ліки сприяють лікуванню захворювань, пов’язаних, перш за все, з бронхами, легенями, частими респіраторними хворобами.

Все що створено природою, з часом було дбайливо доповнено: з’явилися літні будиночки, дитячі, спортивні та концертні майданчики, магазин, паркова, незабаром буде інтернет. Тут є все для родинного відпочинку: можна збирати ягоди і гриби, рибалити, займатися спортом.

Будь-якої пори року приїжджають сюди кияни та мешканці Київської області відпочивати і набиратися сил та здоров’я. Сприяє цьому і зручне розташування «Мрії», адже столичний мегаполіс  від мальовничого села Новосілки віддаляє лише 17 км. А отже, можна приїхати сюди на відпочинок і релаксацію на природі, як під час відпустки, так, і на вихідні.

Після Всесвітнього Дня довкілля величезна територія бази відпочинку «Мрія», стараннями колективу Національного центру управління та випробувань космічних засобів, стала ще красивішою.

Дивіться також:

10.07.2020

Пожежі на Луганщині, які виникли 6 липня близько села Осколонівка Новоайдарського району, і швидко поширилися через поривчастий вітер, локалізували 9 липня. Впродовж всього періоду гасіння спеціалісти Національного центру управління та випробувань космічних засобів збирали та аналізували знімки з супутників, щоб […]

Детальніше
10.07.2020

9 липня 2020 року на базі Поліського Національного Університету, за участю голови Державного космічного агентства України Володимира Усова та начальника Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимира Присяжного, відбулося засідання учасників регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся», який вже сьогодні реалізує […]

Детальніше
06.07.2020

Національним центром управління та випробувань космічних засобів проведено супутниковий моніторинг цвітіння водоростей у північно-західній частині Чорного моря з використанням оптичних даних дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) з КА Sentinel-3А та КА Sentinel-3B за період з 28.06 по 01.07.2020 р. Індикатором забрудненості води […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform