Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

ДКА та Держгеокадастр підписали Меморандум про співробітництво

6 квітня 2021 року у приміщенні ДКА відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) про співробітництво у сфері науки, технологій та освіти.

Під час підписання Меморандуму були присутні також і представники Національного центру управління та випробувань засмічних засобів (НЦУВКЗ).

Голова ДКА Володимир Тафтай зазначив, що розвиток такої співпраці є виключно важливим для агентства, оскільки дозволяє перевести у практичну площину результати розробок, які були отримані в рамках Загальнодержавних цільових науково-технічних космічних програм України. Загалом, це дасть змогу забезпечити впровадження інноваційних інструментів супутникового моніторингу та сталий розвиток економіки України.

В.о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський повідомив, що підписання Меморандуму дозволить поглибити співпрацю з ДКА для створення сучасного покриття всієї території України високодетальними космічними знімками, поновити кадастрові карти, виявити порушення у сфері землекористування тощо.

Меморандум створює правову основу для укладання двосторонніх угод і досягнення додаткових домовленостей з питань співробітництва в дослідженні та використанні космічних технологій дистанційного зондування Землі (ДЗЗ), формування високоточних картографічних даних, створенні інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури Держгеокадастру та підвідомчих підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління ДКА та Держгеокадастру, для комплексного збору та обробки інформації, використання технологій ДЗЗ та супутникової навігації для раціонального використання земельних ресурсів держави, розвитку космічної, топографо-геодезичної та картографічної галузей, а також створення Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД).

Дивіться також:

12.04.2021

Президент України Володимир Зеленський 12 квітня взяв участь у нараді з питань розвитку космічної галузі України, яка відбулася у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ). Глава держави привітав інженерів, конструкторів, учених, ветеранів та всіх причетних до цієї галузі […]

Детальніше
07.04.2021

6 квітня 2021 року у приміщенні ДКА відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) про співробітництво у сфері науки, технологій та освіти. Під час підписання Меморандуму були присутні […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform