Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Фахівці Головного центру спеціального контролю НЦУВКЗ зафіксували незвичний сигнал вибухового характеру

В процесі безперервного цілодобового моніторингу сейсмічної обстановки на території України та всієї Земної кулі перед фахівцями ГЦСК постійно постає задача ідентифікації зафіксованої події. Що це – землетрус, санкціонований вибух для видобутку корисних копалин, чи вибух в результаті надзвичайної ситуації? Який вплив на інфраструктуру та населення? Про це все необхідно в стиснуті строки доповісти відповідним відомствам.
 
5 листопада о 12:35 на території Радомишильщини, поблизу с.Гута-Забілоцька, був зафіксований незвичний сигнал вибухового характеру, що не відноситься до кар’єрних вибухів. Потужність його невелика, але достатня, щоб сейсмічні датчики зафіксували подію. Виявилося, що фахівці ДСНС проводили підрив боєприпасів часів 2-ї Світової війни (https://zt.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/17729.html ).
 
Оперативна служба ГЦСК спрацювала швидко та чітко – місце та параметри події визначені та надані користувачам інформації.
 

Дивіться також:

16.01.2021

13 січня Кабінет Міністрів України на черговому засіданні схвалив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Концепція передбачає стратегію досягнення цілей у космічній галузі, які полягають насамперед у: – забезпеченні нового рівня виконання стратегічних державних завдань в сфері національної […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform