Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Фахівці Національного центру взяли участь в обговоренні перспектив співпраці між космічними галузями України та Греції

24 лютого 2021 року за сприяння Посольства України в Республіці Греція відбулась відеоконференція між представниками космічних галузей України та Греції.

Метою заходу було інформування Сторін про наявний потенціал, можливості та перспективні проєкти співпраці, обмін пропозиціями щодо науково-технічного та виробничого співробітництва у космічній сфері за напрямами:

– проєктування космічної техніки,

– отримання та обробка супутникових даних,

– космічні дослідження,

– участь у міжнародних проєктах, тощо.

У ході заходу в.о. Голови ДКА Михайло Лев висловив вдячність Посольству України у Грецькій Республіці за сприяння в організації відеоконференції, а учасникам заходу за прояв ініціативи та активності в обговоренні перспектив співпраці у сфері дослідження та використання космічного простору у мирних цілях.

 «Україна є учасником низки міжнародних космічних проєктів, має значний досвід, наукові та технологічні напрацювання, кадрову і виробничу бази, які сприяють розвитку таких напрямів космічної діяльності як: виробництво ракет-носіїв, супутників та їх окремих компонентів, прийом і обробка наземною інфраструктурою супутникових даних, космічні дослідження та інші. На сьогодні міжнародна співпраця у космічній сфері дозволяє об’єднати компетенції і можливості партнерів і реалізовувати взаємовигідні проєкти», – зазначив у своєму виступі Михайло Лев.

Від української сторони у заході взяли учать фахівці ДП «КБ «Південне ім. М.К. Янгеля», Національного центру управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ), Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА, а також Української асоціації високотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС».

 

Дивіться також:

12.04.2021

Президент України Володимир Зеленський 12 квітня взяв участь у нараді з питань розвитку космічної галузі України, яка відбулася у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ). Глава держави привітав інженерів, конструкторів, учених, ветеранів та всіх причетних до цієї галузі […]

Детальніше
07.04.2021

6 квітня 2021 року у приміщенні ДКА відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) про співробітництво у сфері науки, технологій та освіти. Під час підписання Меморандуму були присутні […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform