Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Компанія SpinLaunch уклала перший контракт на послуги космічного запуску

Джонатан Яни, генеральний директор SpinLaunch, оголосив, що компанія уклала контракт на запуск прототипу від Міністерства оборони США (DOD) за сприяння підрозділу оборонних інновацій (DIU).

SpinLaunch розробляє систему запуску на основі кінетичної енергії, яка забезпечить найдешевші у світі послуги орбітального запуску для малих супутників.

У 2018 році компанія отримала $40 млн. у рамках циклу фінансування серії A від Airbus Ventures, Google Ventures та Kleiner Perkins.

У нещодавно опублікованому звіті «Стан космічної промислової бази» йдеться про те, що зростання космічної економіки США «критично залежить від скорочення витрат та ризиків, пов’язаних із запусками».

SpinLaunch пропонує послуги орбітального запуску з високою частотою та на порядок меншу вартість, ніж будь-яка поточна система запуску.

У січні 2019 року компанія SpinLaunch переїхала із Силіконової долини у свою нову штаб-квартиру площею 140 000 квадратних футів в Лонг-Біч, штат Каліфорнія та нещодавно почала будівництво нового випробувального стенду вартістю $7 млн. у Нью-Мексико, космодром Америка.

Очікується, що перші льотні випробування відбудуться на початку 2020 року.

Компанія оголосила про свої плани першого запуску до 2022 року.

SpinLaunch Secures First Contract for Revolutionary New Space Launch Services

Дивіться також:

12.08.2020

В Одесі 11 серпня 2020 відбулася робоча зустріч-семінар, результатом якої було підписання меморандуму про створення науково-технічного кластеру Причорноморського регіону. Основою робочої дискусії і доповідей було обговорення можливостей застосування космічних технологій моніторингу та дистанційного зондування землі для розробки та створення програм успішного економічного розвитку […]

Детальніше
04.08.2020

1 серпня унікальний, культурний та просвітницький заклад України – Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова відзначив 50 років від дня його заснування. З нагоди ювілею відбулися урочистості з покладанням квітів до погруддя С.П. Корольова, виступом військового оркестру Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, […]

Детальніше
31.07.2020

Повідомляємо, що програма «Copernicus» (програма спостереження за Землею Європейського Союзу) проводить безкоштовний масовий онлайн-курс навчання – Copernicus MOOC (Massive Open Online Course – Масовий відкритий онлайн-курс). Copernicus MOOC – це онлайн-тренінг, спрямований на те, щоб дати можливість людям зрозуміти, як […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform