Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Національний центр управління та випробувань космічних засобів оголошує початок процедури вибору постачальника послуг з виконання НДР «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження».

Національний центр управління та випробувань космічних засобів оголошує початок процедури вибору постачальника послуг з виконання НДР «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження».

Термін закінчення науково-дослідної роботи: 30 листопада 2020.

В рамках НДР мають бути виконані наступні роботи:

  • аналіз декількох методик отримання спостережень;
  • розгляд і аналіз наявних спостережень каталогу НЦУВКЗ;
  • створення модельних спостережень для обраних об’єктів аналогічних об’єктам з каталогу НЦУВКЗ;
  • розробка модельної методики отримання спостережень подібних до спостережень каталогу НЦУВКЗ;
  • моделювання первинного визначення елементів орбіти на основі модельних спостережень, отриманих за одне проходження в одному пункті спостереження, без опори на зовнішні каталоги або апріорні дані про особливості орбіти КО;
  • оцінка точності первинного визначення елементів орбіти, використовуючи одне проходження;
  • опис методики уточнення елементів орбіти для спостережень, що є подібними до спостережень з каталогу НЦУВКЗ;
  • оцінка точності визначення елементів орбіти для спостережень, що є подібними до спостережень з каталогу НЦУВКЗ шляхом порівняння з апріорними даними моделювання.

Для приймання роботи Виконавцем надається науковий звіт про виконання НДР, оформлений згідно з ДСТУ 3008-2015 з врахуванням вказаних вимог.

Для прийняття участі у процедурі вибору постачальника послуг з виконання зазначеної НДР потенційному Виконавцю необхідно надіслати на адресу Національного центру заповнену та підписану керівником Виконавця заявку за формою, що додається.

Кінцевий термін подання заявок на виконання НДР: 18.02.2020.

Кінцевий термін розгляду заявок: 25.02.2020.

Про результати вибору постачальника послуг з виконання НДР з «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження» буде повідомлений лише обраний Виконавець.

Пропозиції щодо постачання послуг з виконання НДР

Дивіться також:

12.08.2020

В Одесі 11 серпня 2020 відбулася робоча зустріч-семінар, результатом якої було підписання меморандуму про створення науково-технічного кластеру Причорноморського регіону. Основою робочої дискусії і доповідей було обговорення можливостей застосування космічних технологій моніторингу та дистанційного зондування землі для розробки та створення програм успішного економічного розвитку […]

Детальніше
04.08.2020

1 серпня унікальний, культурний та просвітницький заклад України – Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова відзначив 50 років від дня його заснування. З нагоди ювілею відбулися урочистості з покладанням квітів до погруддя С.П. Корольова, виступом військового оркестру Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, […]

Детальніше
31.07.2020

Повідомляємо, що програма «Copernicus» (програма спостереження за Землею Європейського Союзу) проводить безкоштовний масовий онлайн-курс навчання – Copernicus MOOC (Massive Open Online Course – Масовий відкритий онлайн-курс). Copernicus MOOC – це онлайн-тренінг, спрямований на те, щоб дати можливість людям зрозуміти, як […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform