Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Національний центр управління та випробувань космічних засобів оголошує початок процедури вибору постачальника послуг з виконання НДР «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження».

Національний центр управління та випробувань космічних засобів оголошує початок процедури вибору постачальника послуг з виконання НДР «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження».

Термін закінчення науково-дослідної роботи: 30 листопада 2020.

В рамках НДР мають бути виконані наступні роботи:

  • аналіз декількох методик отримання спостережень;
  • розгляд і аналіз наявних спостережень каталогу НЦУВКЗ;
  • створення модельних спостережень для обраних об’єктів аналогічних об’єктам з каталогу НЦУВКЗ;
  • розробка модельної методики отримання спостережень подібних до спостережень каталогу НЦУВКЗ;
  • моделювання первинного визначення елементів орбіти на основі модельних спостережень, отриманих за одне проходження в одному пункті спостереження, без опори на зовнішні каталоги або апріорні дані про особливості орбіти КО;
  • оцінка точності первинного визначення елементів орбіти, використовуючи одне проходження;
  • опис методики уточнення елементів орбіти для спостережень, що є подібними до спостережень з каталогу НЦУВКЗ;
  • оцінка точності визначення елементів орбіти для спостережень, що є подібними до спостережень з каталогу НЦУВКЗ шляхом порівняння з апріорними даними моделювання.

Для приймання роботи Виконавцем надається науковий звіт про виконання НДР, оформлений згідно з ДСТУ 3008-2015 з врахуванням вказаних вимог.

Для прийняття участі у процедурі вибору постачальника послуг з виконання зазначеної НДР потенційному Виконавцю необхідно надіслати на адресу Національного центру заповнену та підписану керівником Виконавця заявку за формою, що додається.

Кінцевий термін подання заявок на виконання НДР: 18.02.2020.

Кінцевий термін розгляду заявок: 25.02.2020.

Про результати вибору постачальника послуг з виконання НДР з «Дослідження точності прогнозу положення КО на основі моделі вимірів при різних варіантах розміщення засобів спостереження» буде повідомлений лише обраний Виконавець.

Пропозиції щодо постачання послуг з виконання НДР

Дивіться також:

28.09.2020

21 – 25 вересня в селі Новосілки Вишгородського району на території оздоровчо-реабілітаційного центру «Мрія», де розташований Регіональний відділ спостереження космічного простору та балістико-навігаційного забезпечення, відбулися  оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ та керівників філій. Теоретичні та практичні заняття були присвячені актуальним  […]

Детальніше
15.09.2020

14 вересня 2020 року в Одесі відбулася наукова конференція на тему «Впровадження космічних технологій в розвиток економіки України». Даний захід проходив в форматі робочої зустрічі учасників утвореного влітку 2020 року науково-технологічного кластеру «Причорноморський». Коментуючи перші результати роботи вищевказаної організації, хочеться […]

Детальніше
03.09.2020

3 вересня 2020 року, о 04:51:10 за київським часом, з космодрому Куру у Французькій Гвіані відбувся 15-й успішний пуск європейської ракети-носія (РН) легкого класу Vega. Про це повідомляється на сторінці КБ «Південне» у Facebook. В рамках програми Європейського космічного агентства під […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform