Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Представники НЦУВКЗ привітали Житомирський музей космонавтики ім. С. П. Корольова з 50-річним ювілеєм

1 серпня унікальний, культурний та просвітницький заклад України – Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова відзначив 50 років від дня його заснування.

З нагоди ювілею відбулися урочистості з покладанням квітів до погруддя С.П. Корольова, виступом військового оркестру Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, житомирських творчих колективів та святковим засіданням, де давні друзі музею вітали його колектив з видатною датою: представники обласної та міської влади, космічної спільноти, музейники та інші.

Представники Національного центру управління та випробувань космічних засобів, на чолі з першим заступником Начальника центру Андрієм Жилковим висловили теплі слова ювілярам, побажали подальшого зростання і розвитку та подарували унікальний прилад – блок передачі службових повідомлень, за допомогою якого звійснювався взаємний зв’язок при стикуванні космічних апаратів “Союз” – “Аполон” в ході радянсько-американської космічної програми у 1975 році. Упевнені, що цей прилад незабаром стане достойним експонатом музею.

 

Дивіться також:

29.04.2021

29 квітня 2021 року, о 04:50 за київським часом, з космодрому Куру, що у Французькій Гвіані, відбувся 16-й успішний пуск європейської ракети-носія (РН) легкого класу Vega. Блок маршового двигуна (БМД) РД-843, який використовується у складі рідинної рушійної установки 4-го ступеня […]

Детальніше
27.04.2021

72-й Міжнародний конгрес астронавтики (International Astronautical Congress, IAC) 2021, організований Міжнародною федерацією астронавтики (International Astronautical Federation, IAF) у співпраці з Космічним центром Мохаммеда Біна Рашида (MBRSC), під патронатом шейха Мохаммеда бен Рашида Аль Мактума, віце-президента та прем’єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform