Національний Центр Управління та Випробувань космічних Засобів

Відбувся візит делегації Китайської національної космічної адміністрації (КНКА) до ДКА

У період з 09 по 11 квітня 2019 року відбувся візит делегації Китайської національної космічної адміністрації (КНКА) на чолі з Віце-адміністратором КНКА Тян Юлуном до м. Київ. До складу делегації увійшли представники КНКА та установ космічного сектору Китайської Народної Республіки.

В рамках візиту 10 квітня 2019 року відбулися переговори з керівництвом ДКА, також делегація відвідала Національний центр управління та випробувань космічних засобів ДКА (НЦУВКЗ) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Під час зустрічі в ДКА сторони обмінялись думками стосовно стану та перспектив розвитку двостороннього співробітництва у космічній сфері. Зокрема було проаналізовано стан виконання Програми українсько-китайського співробітництва в космічній галузі на 2016-2020 роки та досягнуто домовленості опрацювати можливість її доповнення новими взаємовигідними проектами. Також сторонами були обговорені можливі напрями співпраці на довгострокову перспективу (дослідження Місяця та дальнього космосу, зв’язку та управління КА, прийому і застосування даних ДЗЗ, інфраструктури для виробництва та випробування КА, освіти та навчання у космічній сфері).

Дивіться також:

29.04.2021

29 квітня 2021 року, о 04:50 за київським часом, з космодрому Куру, що у Французькій Гвіані, відбувся 16-й успішний пуск європейської ракети-носія (РН) легкого класу Vega. Блок маршового двигуна (БМД) РД-843, який використовується у складі рідинної рушійної установки 4-го ступеня […]

Детальніше
27.04.2021

72-й Міжнародний конгрес астронавтики (International Astronautical Congress, IAC) 2021, організований Міжнародною федерацією астронавтики (International Astronautical Federation, IAF) у співпраці з Космічним центром Мохаммеда Біна Рашида (MBRSC), під патронатом шейха Мохаммеда бен Рашида Аль Мактума, віце-президента та прем’єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів […]

Детальніше
© 2020 НЦУВКЗ
Веб-сайт НЦУВКЗ знаходиться в дослідній експлуатації
Копіювання матеріалів тільки за наявності посилання на веб-сайт НЦУВКЗ
Сайт розроблено - Space-inform